top of page
20180619_161516.jpg

Алмазна різка

 Ще якийсь десяток років тому прорізання отвору в бетонній чи цегляній стіні швидко, з мінімумом зусиль і практично без пилу здавалося чимось нереальним. Будівельники з допомогою ударного інструменту важкою працею вибивали отвори в бетонних стінах і перекриттях. На допомогу прийшла нова технологія вирізання отворів алмазним інструментом. 

 Алмазна різка - це сучасна технологія що дозволяє виконувати складні та специфічні задачі при роботі із залізобетоном якісно, професійно, в чітко визначені терміни. Вона широко застосовується при будівництві нових житлових будинків, заводів, офісних центрів, при демонтажі залізобетонних і бетонних конструкцій, переплануванні квартир. Алмазний інструмент також використовують в аварійних і рятувальних роботах, будівництві доріг. Стінорізна машина дає змогу прорізати великі масиви залізобетону (несучі стіни, перекриття, сходи) точно, за короткий час і практично без шуму.

Сучасний алмазний інструмент - це професійна техніка, обладнана алмазними відрізними дисками. З його допомогою можна різати:

  • бетон і пінобетон;

  • армований бетон і залізобетон;

  • цеглу;

  • граніт і керамограніт;

  • штучний і природний камінь;

  • метал. 

 

20171213_155736.jpg

 

 Алмазні диски складаються із сталевого круга-основи, на кромці якого закріплені алмазні сегменти. Алмазний сегмент є основою інструменту і являє собою зв’язку, що складається з металевого порошку і синтетичних алмазів, спечених при дуже високій температурі. В залежності від виду зв'язки алмазні диски діляться на різні типи і використовуються для різки твердих, надтвердих і абразивних матеріалів. Чим м'якшою є зв'язка, тим твердіший матеріал можна таким диском різати. І навпаки, чим абразивнішим є матеріал, тим більш зносостійкою повинна бути зв'язка. Правильний підбір зв'язки в залежності від структури матеріалу допомагає максимально ефективно використовувати алмазний інструмент, уникаючи передчасного руйнування і випадіння алмазів. Для того, щоб закріпити алмазні сегменти на поверхні круга, використовують срібну пайку (для різки з водою) або лазерне зварювання (для сухої різки). На кромці алмазного диска нанесені сталеві зуби, які охолоджують диск і звільняють проріз від шлаку і пилу. Від форми зубів залежить швидкість і чистота різки. 

20190503_121021.jpg

 

 Алмазна різка має безліч переваг у порівнянні з традиційними технологіями вирізання отворів. Ця безударна технологія дозволяє різати будь-який матеріал без створення динамічного навантаження і вібрацій, що вберігає будівельні конструкції від тріщин і руйнування. Відсутність сильного шуму і пилу дає можливість застосовувати алмазну різку в житлових будинках, не завдаючи незручностей мешканцям. А швидкість прорізання ніш і пройомів дозволяє виконувати роботи в максимально короткі строки. Отвори, зроблені з використанням алмазного інструменту, рівні і гладенькі та практично не потребують подальшої обробки. 

 Ми допоможемо Вам у виконанні робіт, що потребують прорізання залізобетону та інших будівельних матеріалів, з використанням сучасного професійного обладнання та алмазного інструменту. 

Корекція фундаменту

Напишіть нам:

Дякуємо! Зв'яжемося з Вами найближчим часом.

bottom of page