top of page
20170405_143213.jpg

Буріння отворів

 Алмазне буріння набуло популярності після впровадження в будівництво важкоармованого залізобетону. Якщо метал ще можна просверлити металевим сверлом, а бетон перфоратором, то поєднання металу і бетону стало великою проблемою для звичайного інструменту.

 Алмазне буріння (свердління) - це технологічний процес створення отвору циліндричної форми в будівельному матеріалі (бетоні, залізобетоні, цеглі, природному і штучному камені).

IMG_20230205_190848_330.jpg

 

 Буріння здійснюється з допомогою спеціальної коронки циліндричної форми. Вона має ріжучу кромку з алмазним напиленням, яка називається зв'язкою. Алмазні сегменти інструменту в процесі буріння здійснюють безударне локальне руйнування в зоні різу. Одночасно з руйнуванням будівельного матеріалу поступово стирається і сама зв'язка, але завдяки багатошаровості алмазного напилення робоча кромка постійно залишається гострою. Хвостовик коронки кріпиться в патроні електричного інструменту.

20180525_171303.jpg

 

 Алмазне буріння не створює динамічного навантаження і вібрацій в оброблюваному матеріалі, що захищає будівельні конструкції від тріщин і руйнування. 

 Алмазне буріння застосовують, якщо необхідно отримати ідеально рівні отвори, що не потребують подальшої обробки. Такі отвори, наприклад, необхідні для прокладання різного роду комунікацій і мереж. З допомогою алмазного буріння можна отримати прорізи точно в потрібному місці чи розташовані на одній лінії. Також бурильна установка дає можливість робити отвори під кутом до поверхні. При цьому роботи не супроводжуються значним шумом, вібрацією чи забрудненням.

 Компактність бурильних установок дозволяє застосовувати їх навіть в малих приміщеннях і при високій архітектурній складності несучих конструкцій.

Свердління отвору в фундаменті

Напишіть нам:

Дякуємо! Зв'яжемося з Вами найближчим часом.

bottom of page