top of page
20180619_161449.jpg

Демонтаж

 У своїй роботі ми часто зустрічаємо випадки, коли замовник стикається з потребою проведення певного виду демонтажних або корекційних робіт уже на початкових етапах нового будівництва, не кажучи уже про реконструкцію чи ремонт старих будівель. Навіть досвідчений конструктор або архітектор не може передбачити всі можливі нюанси, з якими зіштовхнуться будівельники на реальному будмайданчику.

 Розібрати старий фундамент або його частину, демонтувати тимчасові або технологічні залізобетонні конструкції без шкоди для нової будівлі, або просто знести стару цегляну перегородку - задачі, з якими ми стикаємось щодня.

Сучасний демонтаж можна розділити на такі основні види: 

  • Розбирання вручну з використанням різноматного обладнання: від кувалди і відбійного молотка до складних дискових і канатних алмазних систем, гідроклинів і спеціальних хімічних розчинів. 

  • Механізоване знесення. Виконується потужною спеціалізованою технікою з гідравлічним устаткуванням, автокранами, демонтажними машинами-роботами. 

  • Комбінований спосіб: роботи виконуються вручну із залученням необхідної техніки для знімання, транспортування або розбивання демонтованих елементів 

 

 Алмазна різка є одним із найбільш популярних способів демонтажу. ЇЇ здійснюють з допомогою диска з алмазним напиленням. Дозволяє легко і без зайвого шуму провести розбирання як армованого так і сильноармованого бетону. Перевагами даного способу є максимальна точність, відсутність вібрації, пилу і шуму. Також демонтаж з використанням алмазної стінорізної машини незамінний при виконання робіт на висоті або у важкодоступних місцях. Застосовується як для розбирання цілої будівлі, так і її окремих частин.

Демонтаж конструкції

 

Демонтаж перекриття

 Демонтаж бетонного або залізобетонного перекриття - дуже складний процес. Оскільки дана конструкція є основою для стін наступного поверху будівлі або горища, необхідним є високий професіоналізм будівельників і застосування спеціального обладнання (підйомних кранів, домкратів, тощо). Спочатку виконується фрезерування бетонної підлоги, знімається підлогове покриття, ставляться підпори. І лише після цього здійснюється розбирання перекриття.

 Застосовувати ударне демонтажне обладнання при розбиранні перекриття не можна, тому що вібрація, яку воно створюює, може призвести до руйнування інших частин будівлі. Демонтаж перекриття може виконуватись повністю або частково, наприклад при прокладанні сходів на другий поверх будинку.

Демонтаж перекриття

 

Демонтаж бетонної стяжки

 Як правило, розбирання стяжки підлоги виконується з допомогою ручного ударного інстументу - відбійного молотка, перфоратора або спеціальних машин. Також може використовуватись фреза, якщо необхідно демонтувати лише верхню частину стяжки. Демонтаж стяжки підлоги супроводжується значним шумом і пилом, тому краще попередньо узгодити такі роботи із сусідами.

 При виконанні демонтажних робіт бетонна конструкція розбивається (розрізається) на окремі частини. Тому необхідно наперед продумати, як буде вивозитись сміття із будмайданчика. Від цього залежить розмір демонтованих шматків і, відповідно, вартість робіт. 

 Радимо довіряти демонтажні роботи лише професіоналам з тривалим досвідом роботи, оскільки від правильності виконання робіт залежить не лише гарантія отримання очікуваного результату, а і цілісність усієї будівлі.

Демонтаж перекриття

Напишіть нам:

Дякуємо! Зв'яжемося з Вами найближчим часом.

bottom of page