top of page
blaub1.gif

Рекуператори

Навіщо потрібен рекуператор

Навіщо потрібен рекуператор

 Практично у кожній квартирі встановлені пластикові вікна. Вони зручні, гарно зберігають тепло, але перетворюють нашу квартиру на своєрідний термос через відсутність вентиляції. Звідси дискомфорт через низький рівень кисню в повітрі, конденсат на вікнах, сирість, грибки, високий рівень алергенів, що відображається на нашому самопочутті і викликає головний біль, постійне відчуття втоми.Часте провітрювання покращує ситуацію, але забирає дорогоцінне тепло з квартири.

 Уникнути всього цього допомагає пристрій під назвою рекуператор, який забезпечує повний обмін повітря, не погіршуючи теплових параметрів в приміщенні, при мінімальних затратах електроенергії.

 Рекуператор використовує тепло витяжного повітря для підігріву припливного. Відповідно, чим вищою є температура витяжного повітря, тим інтенсивніше піддається нагріванню припливне повітря. 

 Таким чином, встановивши рекуператор, ми можемо зберегти до 80% тепла, що дозволяє знизити витрати на опалення. Пристрій також допомагає зменшити кількість енергії на охолодження повітря влітку, що дозволяє користуватись кондиціонерами меншої потужності.

 


Як монтується провітрювач

 

 Рекуператор має компактні розміри, вся конструкція захована в товщі стіни, зовні помітна лише вентиляційна решітка.

Провітрювач монтується у верхній частині стіни, що межує з вулицею. За допомогою стаціонарної бурової установки робиться наскрізний отвір відповідного діаметру, в який на монтажну піну встановлюється робочий канал. Буріння здійснюється з подачею води для охолодження алмазної коронки, вода збирається пилососом з вакуумною насадкою.

 Підключається система вентиляції до стаціонарної мережі з напругою 220 В і частотою 50 Гц.

 Алмазне буріння отворів під провітрювач дозволяє зробити рівний і гладкий канал без пошкодження стіни навіть після ремонту.

Схема монтажу рекуператора Прана

 

 Ми гарантуємо швидкий монтаж, відсутність нічного шуму, зручне управління за допомогою дистанційного пульта, економне споживання електроенергії.

 Ми працюємо з вентиляційними системами SmartStream (Україна), Blauberg (Німеччина), Вентс (Україна), Prana (Україна).

 Якісний рекуператор потрібен всім, хто піклується про власне здоров'я і вміє розумно витрачати гроші!

Галерея

Напишіть нам

Дякуємо! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

bottom of page